Elektromanyetik Fren, Asansör, Vinç Balataları

Elektromanyetik Fren, Asansör, Vinç Balataları

Asansör balata üretimi konusunda geniş bir yelpazede hizmet verebiliyoruz.  Dişlisiz asansör balata , elektromanyetik fren gibi konularda Avrupa markaları için OEM ürün yapan firmalarla işbirliğimiz neticesinde, anti-dust, anti-noise, a-metal özellikli balatalar gibi pek çok çözüm sunabiliyoruz.

Dişlisiz asansör balatası konusunda sıkça karşılaşılan sorun balatanın ses çıkarması olduğunu tespit ettik. Sessiz dişlisiz asansör balatası tedariki sağlayarak dünya çapında üretim yapan alıcılarımızın kalite problemlerini çözüme kavuşturduk.

Elektromanyetik fren balata ihtiyaçları için de çeşitli çözümlerimiz bulunuyor. Metal tozu içermeyen, manyetize olmayan, yüksek sıcaklıklara dayanabilen manyetik fren balata tedariği yapıyoruz. Yerli balatalara kıyasla 3 kat ile 20 kat arasında değişen ömür sunabiliyoruz.

Vinç balata ve crane balata konularında OE kalitesinde ürünleri sizlere yakından ve ivedilikle sunabiliriz. Sinter balata, bronz balata gibi alternatif çözümlerle balata ihtiyaçlarınız konusunda hizmet verebiliriz.